• qxio-ios-telephone+48 539 907 602
 • qxif-envelopeKRAMIOPL@GMAIL.COM
Otrzymać Wycenę qxif-angle-right

Dostawa

Win A Bigger Share
Of The Delivered Food Marketplace

W wielu krajach, rynek dostarczanych potraw rozwija się masowo. Z Syrve możesz wejść na ten rynek szybko i łatwo - lub doładować swoją istniejącą działalność. Co ważne, nasza platforma obsługuje szereg modeli biznesowych związanych z dostawami, aby dać Ci jak największy wybór i większą elastyczność

Wiele kanałów zamówień - ale jeden potok

Dzięki Syrve, Twój system zamówień może obejmować wszelkie zamówienia otrzymane z Internetu, Twojej aplikacji lub centrum telefonicznego, jak również zamówienia pochodzące z popularnych platform zamówień cyfrowych. W miarę napływu zamówień, wszystko jest proste - z jednym potokiem do akceptacji, zarządzania i śledzenia każdego zamówienia.

Kluczowe korzyści

 • Zwiększ swój udział w rynku: Pozwól klientom zamawiać i płacić online - od marek, agregatorów lub swoich aplikacji czy strony internetowej.
 • Zmniejsz koszty i skomplikowane rozwiązania: API Syrve umożliwia firmom i ich partnerom łatwą integrację aplikacji internetowych, rozwiązań biznesowych i aplikacji mobilnych - i dostosowanie ich potrzeb w zakresie rozwiązań.
 • Jeden system dla każdego zamówienia: Nie musisz już drukować zamówień z sieci lub aplikacji i ręcznie wbijać ich do systemu. Syrve wprowadza je bezpośrednio do Twojego potoku produkcyjnego.
 • Integracja z dostawcami: Automatycznie akceptuj zamówienia z Deliveroo, Uber Eats i Just Eat bez opłat za oprogramowanie pośrednie. Nie jest wymagane ponowne wprowadzanie danych.

Weź - pełna kontrola

Dzięki odpowiednim narzędziom można zoptymalizować produkcję i zachować kontrolę nad pracą w kuchni. Personel może natychmiast zobaczyć, co musi być wyprodukowane i gdzie musi być dostarczone - ze statusem przygotowania dania, odliczaniem czasu gotowania i działaniami wymienionymi dla zamówień, dań i porcji.

Kluczowe korzyści

 • Bądź na bieżąco w czasie wzmożonej pracy: Usprawnij zarządzanie kuchnią i produkcją.
 • Inteligentne zarządzanie zasobami: Przyjmuj zamówienia centralnie, a następnie rozdzielaj je na wiele punktów sprzedaży, w oparciu o zasoby i dostępność kierowców.
 • Skoncentrowanie pracowników na głównych priorytetach: Wyświetlaj zamówienia, stan przygotowania, odliczanie czasu gotowania i kluczowe działania, sekunda po sekundzie.
 • Pewne planowanie z wyprzedzeniem: Monitoruj zapasy, optymalizuj rotację personelu, kontroluj koszty i dokładnie prognozuj sprzedaż.

Uprawnienia i zarządzanie kierowcami

Zarządzanie zespołem kierowców nie musi być skomplikowane i długotrwałe. Nasza technologia może pomóc Ci w jak najlepszym wykorzystaniu zasobów - i dostarczaniu jedzenia do klientów na czas. Syrve oferuje pakiet narzędzi do optymalizacji parku dostawczego, dzięki czemu możesz efektywnie wyznaczać trasy, śledzić kierowców i dać im do dyspozycji aplikację, która ich poprowadzi.

Kluczowe korzyści

 • Zadowolenie klientów: Dostarczaj zamówienia do klientów na czas - i zwiększaj lojalność i sprzedaż.
 • Wyposaż kierowców w aplikację: Daj im natychmiastowe powiadomienia o zadaniach, zmianach lub anulowaniu zleceń oraz optymalne obliczanie trasy na Mapach Google. Umożliwiaj kierowcom natychmiastowe zgłaszanie wszelkich problemów z pojazdem i kontaktowanie się z klientami za pomocą jednego kliknięcia.
 • Optymalizuj dostawy: Rozdzielaj zamówienia wśród kierowców dostawczych i wyznaczaj trasy w oparciu o swoje lokalizacje, dostępność, czas przygotowania i dostawy oraz obciążenie kierowców.
 • Zachowaj kontrolę: Przekaż im natychmiastowe powiadomienia o przydzielonych zadaniach, zmianach lub anulowaniu zamówień oraz optymalnym obliczaniu trasy na Mapach Google. Umożliwiaj kierowcom natychmiastowe zgłaszanie wszelkich problemów z pojazdami i dzwonienie do klientów jednym kliknięciem.

Doskonałość - doświadczenie klienta

Rynek dostaw żywności jest bardzo skomplikowany. Szybkie i łatwe dostarczenie zamówień do kasy to świetna wiadomość. Ale lojalność konsumentów jest chwiejna, a konkurencja jest na wyciągnięcie ręki. Nikt nie chce zimnego jedzenia - dlatego sprawnie działająca operacja dostawy z Syrve jest kluczowa dla wspaniałych doświadczeń klientów.

Kluczowe korzyści

 • Zwiększenie lojalności klientów: Zarządzaj operacją dostawy w czasie rzeczywistym, planuj dostawy z realistycznymi terminami i dostarczaj jedzenie wtedy, gdy klienci tego oczekują.
 • Unikanie przestojów "ostatniej mili": Kierowcy mogą natychmiast zadzwonić do klientów, jeśli mają problemy z dostępem lub znalezieniem odpowiedniego lokalu.
 • Unikanie utraty zamówień lub popełniania błędów: W momencie, gdy zamówienia wchodzą do systemu, są one zarządzane poprzez produkcję i dostawę. Nie ma potrzeby przesyłania zamówień z jednego terminala do drugiego - lub możliwości utraty zamówień.
 • Pozostań pod kontrolą: Monitoruj dostawy na wizualnej mapie i sprawdzaj.

Raporty i śledzenie wydajności

Inteligentna technologia idzie o krok dalej i oferuje wgląd w działania związane z dostawą. Dane analityczne z raportów są automatycznie wprowadzane do platformy i możesz porównać, w jaki sposób dostawy do Twojej restauracji wypadają na tle pozostałych obszarów działalności.

Kluczowe korzyści

 • Kontrola wydajności: Zobacz wpływ swojej operacji dostawy na ogólną sprzedaż. Dane są automatycznie wprowadzane do systemu księgowego, a raporty są dostępne za jednym kliknięciem.
 • Pozwól, aby system myślał za Ciebie: Polegaj na realistycznych, generowanych przez system planach przygotowań, dzięki czemu żadne góry jedzenia nie zostaną zmarnowane.
 • Przewidywanie okresów szczytowych: Zaplanuj odpowiednią ilość personelu kuchennego i kierowców dostawczych na najbardziej ruchliwe momenty.
 • Inteligentne zamawianie z wyprzedzeniem: Zoptymalizuj zapasy i zakupy dzięki dokładnemu przewidywaniu, co będzie się sprzedawać w nadchodzących tygodniach.

Dark Kitchen - działalność operacyjna

Z Syrve, możesz uzyskać własną, markową stronę internetową do zamawiania online, połączoną z własnym rozwiązaniem do zarządzania restauracją, w tym zarządzania kuchnią, zarządzania klientami, dostawami, gromadzeniem zapasów, planowaniem personelu i kontrolą finansową.

Kluczowe korzyści

 • Jeden system: Łatwo jest zarządzać własnymi zamówieniami na dostawę online lub agregatorami stron trzecich i kierowcami, korzystając z połączonego systemu.
 • Wykorzystaj AI: Oszacuj oczekiwany czas dostawy zamówienia w zależności od obciążenia kuchni, liczby kierowców lub ruchu drogowego. Łatwe przydzielanie zamówień kierowcom i wyznaczanie tras. Prognozowanie sprzedaży, rotacja pracowników i przygotowanie kuchni mogą być zoptymalizowane przy użyciu AI.
 • Usprawnia operacje: Syrve wykorzystuje nowoczesną automatyzację w chmurze, aby połączyć i usprawnić praktycznie każdy aspekt dostawy jedzenia do restauracji i Dark Kitchen.

Jakieś pytania?

+48 539 907 602
Wysłać wiadomość qxio-ios-arrow-thin-right