• qxio-ios-telephone+48 539 907 602
 • qxif-envelopeKRAMIOPL@GMAIL.COM
Otrzymać Wycenę qxif-angle-right

Prognozowanie

Zdobądź większy udział
w rynku dostarczanej żywności

Przewiduj przyszły trend i optymalizuj swoją działalność

Dokładne prognozowanie zapewnia minimalizację strat i pełne wykorzystanie możliwości sprzedaży. Nie musisz zgadywać, jak bardzo będziesz zajęty w nadchodzących tygodniach. Dzięki dokładnym prognozom można zoptymalizować rotację personelu, zamówienia i przygotowanie kuchni. Możesz również zobaczyć kierunek rozwoju swojego biznesu i podejmować bardziej świadome decyzje strategiczne.

Kluczowe zdolności

 1. Dokładne prognozowanie sprzedaży;
 2. Optymalizacja zapasów i poziomy zapasów;
 3. Zyskaj głębszy wgląd w klienta wgląd w klienta;
 4. Usprawnienie decyzji;
 5. Usprawnienie przygotowania kuchni.

Kluczowe korzyści

 • Ograniczaj stratę, zwiększaj zysk: Przewiduj liczbę transakcji, typów sprzedaży i zamówień z dokładnością 95-99%, dzięki danym o sprzedaży interpretowanym przez AI.
 • Zdobądź spostrzeżenia dotyczące klientów: Zrozum, jak święta, ruch uliczny, pogoda, mecze sportowe w telewizji, wydarzenia kulturalne i zmiany sezonowe wpływają na Twoją sprzedaż.
 • Optymalizuj zapasy, przygotowania i personel: Zminimalizuj marnotrawstwo żywności, jednocześnie mając pewność, że nie zabraknie Ci popularnych dań i nie stracisz przychodów. Dostosuj harmonogram pracy personelu do oczekiwanego zapotrzebowania.
 • Optymalizuj budżety i planuj z pewnością siebie: Wykorzystaj prognozy do podejmowania bardziej świadomych decyzji dotyczących wydatków, inwestycji, ekspansji i innych kluczowych zmian w biznesie.

Dokładne - Prognozowanie sprzedaży

Syrve automatycznie oblicza Twoje prawdopodobne wydatki i sprzedaż w ciągu najbliższych sześciu tygodni, wykorzystując sprytną sztuczną inteligencję Twojego rzeczywistego tempa pracy w ciągu ostatnich sześciu tygodni i później. Nie ma potrzeby próbować myśleć wstecz - lub przeszukiwać sterty papierów - aby dowiedzieć się, czy poziom zatrudnienia i zapasów jest prawidłowy w nadchodzących tygodniach.

Kluczowe korzyści

 • Uzyskaj prognozy automatycznie: Syrve zbiera dane o sprzedaży i automatycznie tworzy dokładną prognozę, aby pokazać Twoje dochody i to, co prawdopodobnie będzie się sprzedawać, w oparciu o poprzednie okresy.
 • Minimalizuj marnotrawstwo, maksymalizuj zysk: Dzięki Syrve możliwe jest przewidywanie liczby transakcji, sprzedaży i typów zamówień, aby uzyskać prognozy z 95-99% dokładnością.
 • Dodaj swoją lokalną wiedzę: Uwzględnij korekty sezonowe, takie jak święta, lokalne wydarzenia i pogoda - lub wielkie wydarzenia sportowe w telewizji - aby dopracować swoje prognozy.
 • Planuj z pewnością: Zaplanuj odpowiednią liczbę pracowników i przygotuj wystarczającą ilość jedzenia. Nie daj się zaskoczyć skokami lub spadkami popularności.

Optymalizuj stany magazynowe i poziomy zapasów

Wykorzystaj system do zarządzania poziomami zapasów, w oparciu o bieżące zapasy i dokładne prognozy - tak, aby nie tracić pieniędzy na nadmierne zamówienia, nie przegapić okazji do sprzedaży i nie zawieść klientów, gdy zabraknie ich ulubionych produktów. Twoja platforma Syrve powie Ci, co wymaga zakupu.

Kluczowe korzyści

 • Kupuj z pewnością: Podczas gdy zawsze będzie istniał pewien stopień nieprzewidywalności w sprzedaży, Twoje prognozy mogą dać Ci świadomy szacunek początkowy do zamawiania.
 • Oszczędność czasu: Kieruj się solidnymi, niezawodnymi danymi zamiast instynktu lub konieczności przeczesywania starych dokumentów w celu stworzenia realistycznych zamówień.
 • Usprawnij swoje zapasy: Zminimalizuj straty żywności i zepsucie, a jednocześnie upewnij się, że nie zabraknie Ci popularnych potraw i nie stracisz przychodów.
 • Korzystaj z automatycznych zamówień: Jeśli chcesz, nie rób nic i pozwól, aby system składał za Ciebie zamówienia u preferowanych dostawców, gdy tylko parametry poziomu zapasów zostaną przekroczone.

Zyskaj głębsze informacje - wgląd w klienta

Zrozumienie wahań sprzedaży pozwala na lepsze wykorzystanie możliwości, zapewniając odpowiednią obsadę i zapasy na okresy wzmożonego ruchu. Dzięki Syrve, możesz zobaczyć wpływ specjalnych promocji, zmian pór roku i lokalnych wydarzeń na popyt w Twojej restauracji.

Kluczowe korzyści

 • Zrozumienie wzorców sprzedaży: Dane z POS mogą zapewnić wgląd w zachowania klientów w różnych okresach roku i jak to wpływa na Twoją sprzedaż.
 • Zobacz wpływ wydarzeń: Zrozum, jak święta, ruch uliczny, pogoda, mecze sportowe w telewizji, wydarzenia kulturalne i zmiany sezonowe wpływają na Twoją sprzedaż.
 • Uwzględnij sukces promocji: Oceń wpływ na popyt na konkretne pozycje menu.
 • Wykorzystaj dane: Zbuduj prognozy wygenerowane przez system o te inne czynniki - aby zmaksymalizować dokładność, jeśli chodzi o planowanie personelu i poziomy zapasów.

Usprawnij - Decyzje dotyczące personelu

Ponieważ koszty pracy są jednym z największych wydatków Państwa restauracji, będą Państwo chcieli podejmować oparte na danych, świadome decyzje dotyczące poziomu zatrudnienia. Wykorzystując prognozy z platformy Syrve, możesz dopasować swój harmonogram zatrudnienia i Koszt Pracy (CoL) bardziej precyzyjnie do oczekiwanego wsparcia.

Kluczowe korzyści

 • Uwolnij czas: Unikaj spędzania godzin cennego czasu na zapleczu biurowym, rozgryzania harmonogramów pracowników i korzystania z arkuszy kalkulacyjnych. Pozwól, aby Syrve zrobiło to za Ciebie.
 • Kontrola kosztów: Polegaj na prognozowaniu sprzedaży AI napędzanym przez Twoje dane z Syrve POS. Sprawdzaj swoje prognozy i dostarczaj gościom optymalne doświadczenia przy najniższych kosztach.
 • Chroń doświadczenie klienta: Upewnij się, że masz wystarczająco dużo ludzi na służbie - z właściwą mieszanką umiejętności - w czasie, gdy prognozowany jest ruchliwy czas, więc nie erodujesz sprzedaży i lojalności klientów.
 • Buduj efektywne kosztowo harmonogramy: Upewnij się, że każda godzina pracy jest efektywnie wykorzystana. Podczas dokonywania zmian, planer harmonogramu wyświetla koszty pracy, dzięki czemu można utrzymać się w budżecie.

Usprawnij - Przygotowania w kuchni

W oparciu o dokładne prognozy, system Syrve może automatycznie generować plany przygotowań i partii - tak więc zespoły kuchenne mogą natychmiast przystąpić do pracy, wszystko jest gotowe na czas i minimalizuje się straty. Możesz zlikwidować zgadywanie, ile należy wyprodukować. System będzie planował za Ciebie.

Kluczowe korzyści

 • Oszczędność czasu: System wykonuje myślenie za Ciebie, tworząc automatycznie plany przygotowania, w tym produkcję partii w ciągu dnia.
 • Ograniczenie strat żywności: Prognozy dokładnie określają ilości, których będziesz potrzebować w gotowości, ale wszelkie odpady z przeterminowanych partii można monitorować i obliczać koszty.
 • Utrzymanie ciągłości produkcji: Każdy pozostaje na swoim miejscu, bez konieczności podpowiadania działań przez kierownika. Wszystkie etapy produkcji są uwzględnione, od rozmrażania produktów do gotowania i produkcji partii.
 • Lepsza obsługa i większa sprzedaż: Kuchnia jest w pełni przygotowana do serwowania potraw na czas.

Jakieś pytania?

+48 539 907 602
Wysłać wiadomość qxio-ios-arrow-thin-right