• qxio-ios-telephone+48 539 907 602
 • qxif-envelopeKRAMIOPL@GMAIL.COM
Otrzymać Wycenę qxif-angle-right

Zarządzanie gośćmi

Zdobądź większy udział
w rynku dostarczanej żywności

Zdobądź większą długoterminową lojalność i rozwijaj swój biznes

Marki hotelarskie mogą generować większą lojalność klientów poprzez zapewnienie bardziej spersonalizowanych doświadczeń zbudowanych na preferencjach ludzi, najwyższej jakości usług i dbałości o szczegóły. Dzięki Syrve, możesz zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia - ponieważ wszystko udało się za pierwszym razem.

Kluczowe zdolności

 1. Budowanie wartościowej bazy danych klientów
 2. Działaj ultra płynnie w czasie rzeczywistym;
 3. Szybciej obracaj stoliki dzięki Smart Table Service;
 4. Obsługuj zamówienia i złożoność z łatwością;
 5. Oferowanie zamówień mobilnych i internetowych;
 6. Generuj powtarzające się wizyty i nagradzaj gości.

Kluczowe korzyści

 • Zbuduj bazę danych klientów: Pozostań w kontakcie z gośćmi, zrozum ich preferencje i nagradzaj ich za pomocą programów lojalnościowych.
 • Prowadź ultra gładką recepcję: Zarządzaj przyjęciami, przydzielaniem stolików i zawsze bądź w 100% przygotowany.
 • Obsługuj zamówienia i złożoność z łatwością: Usprawnij obsługę i zapewnij płynne doświadczenie gości.
 • Oferuj zamówienia mobilne i online: Poszerz swoją atrakcyjność, obsługując zamówienia z aplikacji, swojej strony internetowej i bezpośrednich połączeń z popularnymi usługami dostawy żywności - w sposób, który jest technicznie prosty i wprowadza wszystkie zamówienia do tego samego potoku produkcyjnego.

Zbuduj wartościową bazę danych klientów

Teraz możesz poznać swoich klientów jeszcze lepiej, zapewnić im bardziej spersonalizowane doświadczenie i dać im specjalne oferty, urodzinowe niespodzianki i nagrody lojalnościowe. Syrve pomoże Ci zapamiętać Twoich klientów i ich preferencje, abyś mógł poczuć się jak w domu.

Kluczowe korzyści

 • Zbuduj swoją własną bazę danych gości: Dodaj dane wszystkich klientów, którzy rezerwują stolik, zamawiają dostawę lub rezerwują bankiet, a także dodają swoje urodziny i rocznice.
 • Pozostań w kontakcie z gośćmi: Zachęć ich do subskrypcji aktualizacji wiadomości i ofert specjalnych - i daj im spersonalizowane oferty.
 • Ulepszaj doświadczenia klientów: Zapamiętaj swoich klientów i ich preferencje, traktuj ich jak cenionych gości i poznaj ich z czasem.
 • Oferuj nagrody: Stwórz program lojalnościowy - z Syrve zapewniającym wszystkie potrzebne funkcje - lub zintegruj się z praktycznie każdym programem lojalnościowym i danymi klientów, z których obecnie korzystasz.

Uruchom ultra gładki - Front of House

Teraz łatwiej jest zarządzać rezerwacjami, unikać niezręcznych błędów i maksymalizować obrót stolików. Dzięki Syrve, możesz przyjmować rezerwacje i dodawać dane gości za pomocą kilku kliknięć. Pracownicy recepcji mogą również sprawdzić status każdej rezerwacji natychmiast na swoim urządzeniu POS. Twój zespół otrzymuje cyfrowe przypomnienia o zbliżającym się terminie przyjęcia.

Kluczowe korzyści

 • Oszczędzaj czas dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi planów pięter: Twórz dostosowywane graficzne plany pięter swojej restauracji, aby Twój zespół mógł wybrać idealny stolik dla każdego przyjęcia. Jeśli goście odwołują się z opóźnieniem lub nie przyjeżdżają, można łatwo sprawdzić czas rezerwacji, a następnie zwolnić stolik dla innego przyjęcia.
 • Uprość obsługę dzięki przypisywaniu stolików: Ekrany przetwarzania zamówień stołów mogą pokazywać wolne i usadzone stoły obsługiwane przez pracowników z zegarem. Możesz dodać szczegóły dotyczące gości i wyświetlić ich status obsługi.
 • Zapewnij płynne doświadczenie gości: Łatwe przenoszenie stolików sprawia, że zespół front of house jest na bieżąco, dzięki czemu nie dochodzi do utraty zamówień.
 • Maksymalnie zwiększaj obłożenie i przychody dzięki monitorowaniu stolików: Status stołu i kodowanie kolorami umożliwia personelowi kelnerskiemu zrozumienie czasu przygotowania stołu, czasu rozpoczęcia rezerwacji, liczby gości i innych szczegółów.

Szybciej nakręć stoły - dzięki inteligentnej obsłudze stołów

Możesz zdigitalizować i usprawnić swoją obsługę - od stolika, przez kuchnię, aż po płatności - za pomocą urządzenia przenośnego z naszą aplikacją do zamawiania i zintegrowanymi płatnościami. Zamówienia są zbierane dokładnie, wysyłane do kuchni natychmiast, a płatność może być pobierana przy stole, gdy goście są gotowi.

Kluczowe korzyści

 • Osiągnij więcej w krótszym czasie: Przyjmuj zamówienia szybko i dokładnie - i umożliwiaj płatności przy stole, zapewniając gościom szybkość i wygodę.
 • Zwiększenie przychodów: W okresach wzmożonego ruchu personel może przyjmować więcej zamówień i szybciej obracać stolikami, czasami zwiększając przychody o 5-25%.
 • Lepsza obsługa gości: Wysyłaj zamówienia do kuchni jednym kliknięciem z urządzenia, dzięki czemu jedzenie dociera szybko.
 • Uwolnij personel: Zespoły mogą osiągnąć znacznie więcej w podróży, bez konieczności stania w kolejce przy terminalu POS.

Łatwa obsługa zamówień i złożoności

Kiedy restauracje są zajęte, łatwo jest pracownikom w czasie rzeczywistym popełnić błędy - i zdenerwować klientów przez pomylenie zamówień i innych szczegółów. Ale z Syrve, Twój zespół może pozostać na bieżąco. Nasza platforma poradzi sobie ze złożonością, więc właściwe dania dotrą razem i na czas.

Kluczowe korzyści

 • Przyjmuj zamówienia szybko, łatwo i dokładnie: Pozwól systemowi przechwycić wszystkie kluczowe szczegóły dotyczące dań, modyfikatorów, zamówień według miejsc, pozycji dzielonych i specjalnych życzeń - tak, aby goście otrzymali to, o co prosili.
 • Zarządzaj kursami: Zdefiniuj kolejność gotowania i serwowania, oznaczając wszelkie problemy i pozycje priorytetowe.
 • Usprawnij obsługę: Łatwo zarządzaj zniżkami, dopłatami, anulowaniem, szybką kasą i podzielonymi rachunkami.
 • Zyskaj pełną widoczność: Zobacz każdy szczegół zamówienia, zmiany i historię, aby uzyskać pełną przejrzystość i kontrolę.
 • Dodaj inne usługi niezwiązane z jedzeniem: Użyj restauracyjnych pagerów/buzzerów do usług płatnych w czasie, takich jak basen lub kręgle.

Oferuj zamówienia mobilne i internetowe

Współcześni klienci uwielbiają wygodę zamawiania z telefonu, a także możliwość odbioru i dostawy do domu - a może także zdobywania nagród w tym samym czasie? Dzięki Syrve możesz poszerzyć swoją ofertę, korzystając z aplikacji, stron internetowych i bezpośrednich połączeń z popularnymi usługami dostawy żywności.

Kluczowe korzyści

 • Oferuj większą wygodę: Pozwól swoim klientom zamawiać z wyprzedzeniem przez telefon - od marek, agregatorów, własnej aplikacji lub eleganckiej strony internetowej.
 • Wybierz model dostawy, który jest dla Ciebie najlepszy: Połącz się bezpośrednio z Deliveroo, Uber Eats, JustEat- lub łatwo zarządzaj własnymi kierowcami.
 • Zmniejsz koszty: Korzystaj z naszej platformy dostawczej i przyjmuj zamówienia bezpośrednio do swojego POS-a bez opłat za oprogramowanie pośredniczące. Zarządzaj wszystkimi zamówieniami poprzez pojedynczy potok na swojej platformie Syrve.
 • Uzyskaj całkowitą kontrolę: Przeglądaj zamówienia online, otrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym, śledź sprzedaż i spraw, by wszystkie dane pojawiały się automatycznie na Twoich kontach.

Generuj kolejne wizyty i nagradzaj gości

It's important for restaurants to build on great customer experiences —and develop deeper connections that reward loyalty. With Syrve, you can create a wealth of different rewards in platform or link directly with some of the market's mostpopular programs, from the likes of YoYo, 5Loyalty, Como and LoyaltyPlant.

Kluczowe korzyści

 • Zwiększenie sprzedaży: Zachęcaj do lojalności i nagradzaj klientów na całe życie na bardzo konkurencyjnym rynku.
 • Wybierz odpowiednie funkcje dla swojej firmy: Wybieraj spośród zniżek, prezentów, combosów, nagród, poleceń, ofert urodzinowych, doładowań konta, sprawdzania salda SMS-em lub ich kombinacji.
 • Rozróżniaj grupy odbiorców: Skieruj się do nowych klientów i zachęć ich do zostania stałymi bywalcami.
 • Pozostań w bliskim kontakcie: Powiadom klientów o najnowszych ofertach za pomocą powiadomień push.

Jakieś pytania?

+48 539 907 602
Wysłać wiadomość qxio-ios-arrow-thin-right