• qxio-ios-telephone+48 539 907 602
 • qxif-envelopeKRAMIOPL@GMAIL.COM
Otrzymać Wycenę qxif-angle-right

Analityka sprawozdawcza

Win A Bigger Share
Of The Delivered Food Marketplace

Dostęp do informacji o sprzedaży
i działalności operacyjnej w czasie rzeczywistym

Każdy nowoczesny biznes potrzebuje znaczących, możliwych do wykorzystania informacji, aby rozwijać się i kwitnąć. Dzięki Syrve, restauracje mają pod ręką bogactwo danych na temat każdej transakcji, zdarzenia i metryki biznesowej. Możesz to wykorzystać do poprawy jakości i usunięcia problemów - jak również zobaczyć prawdziwy obraz wyników finansowych w całym biznesie. A wszystko to jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez telefon komórkowy.

Kluczowe zdolności

 1. Kluczowe wskaźniki efektywności wskaźniki (KPI);
 2. Możliwość dostosowania pulpitów;
 3. Proaktywne i predykcyjne analityka;
 4. Zyski i straty w czasie rzeczywistym;
 5. Wykorzystanie krytycznych danych skutecznie.

Kluczowe korzyści

 • Uzyskaj wskaźniki KPI, które liczą się najbardziej: Dostęp do przychodów, kosztów i wyników wydajności w jednym miejscu.
 • Dostosuj swoje pulpity: Korzystaj z KPI, które odzwierciedlają Twój biznes i jego priorytety.
 • Pozwól systemowi czuwać: Kiedy życie jest zajęte, system powie Ci, jak sobie radzisz.
 • Polegaj na wiarygodnych danych: Śledź swój operacyjny P&L i płynnie przepływaj dane do oprogramowania dla aplikacji BI, ERP, księgowości i HR.

Kluczowe wskaźniki wydajności (KPI)

Jak dobrze funkcjonuje Twoja restauracja lub bar? Ważne jest, aby mieć odpowiedzi pod ręką. Z Syrve, wszystkie przychody, koszty i wyniki wydajności, które mają znaczenie są dostępne. Dane dotyczące sprzedaży i wydajności w czasie rzeczywistym mogą być przeglądane online na laptopie lub poprzez aplikację mobilną.

Kluczowe korzyści

 • Działaj w czasie rzeczywistym: Uzyskaj spójne, aktualne i możliwe do działania informacje biznesowe.
 • Zobacz wszystko w jednym miejscu: Ponad 200 metryk biznesowych będzie monitorować Twoją wydajność i zapewniać szczegóły, które są jasne do zrozumienia.
 • Zapoznaj się bliżej: Jeśli chcesz, możesz analizować granularne szczegóły wskaźników KPI w sklepie, koszty żywności, wydajność obsługi/kuchni, dostawy i wiele innych.
 • Interweniuj w razie potrzeby: Nagradzaj lub wspieraj wydajność w sklepie, gdy metryki rosną lub spadają

Konfigurowalne - pulpity menedżerskie

Same dane nie wystarczą. Muszą być istotne. Dlatego Syrve zapewnia konfigurowalne pulpity, dzięki którym możesz zobaczyć na żywo, jak radzi sobie Twoja firma, w oparciu o Twoje główne KPI. Możesz sprawdzić 24/7 i zobaczyć liczby w czasie rzeczywistym na swoim laptopie lub poprzez aplikację mobilną.

Kluczowe korzyści

 • Dostosuj pulpit do swoich potrzeb: Buduj je w prosty sposób za pomocą widżetów z wykresami i tabelami.
 • Skup się na obszarach priorytetowych: Uwzględnij standardowe elementy, takie jak zapasy i analiza miksu sprzedaży. Możesz również wprowadzić głęboką analitykę obejmującą tabele przestawne, analizę menu, analizę dostawców, analizę "co by było gdyby", analizę ABC/XYZ i inne.
 • Ustaw poziomy dostępności: Twórz zasady poziomu dostępu do dashboardu "według roli" wśród swojego zespołu, co może być szczególnie przydatne w przypadku większych operacji, takich jak sieci.
 • Twórz szczegółowe raporty: Użyj Online Analytical Processing (OLAP) do złożonych obliczeń, analizy trendów i modelowania danych.

Analityka proaktywna i predykcyjna

Kiedy pracujesz bez wytchnienia i jesteś zbyt zajęty, aby sprawdzać swoje pulpity, czy nie byłoby o wiele łatwiej, gdyby Twój system po prostu wysłał Ci wiadomość e-mail, informując Cię o tym, jak radziłeś sobie w tym tygodniu i w zeszłym - i dokonując prognozy na następny tydzień? Dzięki Syrve, Twoja technologia może działać w sposób pomocny i proaktywny.

Kluczowe korzyści

 • Zaufanie do tej samej zunifikowanej platformy: Analityka predykcyjna jest częścią Twojego zunifikowanego systemu i nie opiera się na aplikacjach firm trzecich.
 • Pozwól, aby system czuwał za Ciebie: Uruchom proaktywną i predykcyjną analitykę w tle, śledząc działania zgodnie z regułami ustawionymi przez Ciebie.
 • Wykorzystaj uczenie maszynowe: Ręczne zadania mogą być przewidywane i wstępnie wypełniane.
 • Działaj wcześnie: Potencjalne problemy i możliwości mogą zostać wyczute i przedstawione Tobie.

Czas rzeczywisty - Zysk i strata

Możesz śledzić swój operacyjny P&L w Syrve każdego dnia i poprawić swoją wydajność - poprzez dostrzeżenie krytycznych czynników, które robią różnicę. Jest to możliwe, ponieważ platforma Syrve posiada przód i tył firmy działające w synchronizacji i w czasie rzeczywistym. Po prostu sprawdź swój P&L kiedy tylko chcesz.

Kluczowe korzyści

 • Przeglądaj swoje zapasy w czasie rzeczywistym: Poziomy zapasów są łatwe do monitorowania, odpady i transfery między sklepami są rejestrowane, zamawianie jest oparte na dokładnych prognozach sprzedaży, a towary są przyjmowane na miejscu. Wszystkie dokumenty są wprowadzane do systemu w czasie rzeczywistym.
 • Natychmiast zobacz dane dotyczące sprzedaży: Możesz nie tylko sprawdzić przychody każdego dnia, ale także zidentyfikować swoje najbardziej dochodowe dania i śledzić wyniki meal deals i innych promocji.
 • Monitoruj koszty pracy: Nasz inteligentny POS przewidzi ruchliwe okresy, dzięki czemu możesz zaplanować poziom personelu, aby dopasować się do nich. Możesz również zobaczyć wszystkie koszty pracownicze w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy masz jedną lokalizację, czy wiele punktów sprzedaży.
 • Sprawdzaj koszty bieżące: Koszty operacyjne również mogą być uwzględnione (takie jak energia i usługi).

Wykorzystaj krytyczne dane - skutecznie

Dzięki natychmiastowemu wglądowi i odpowiednim narzędziom, możesz poprawić codzienną produktywność. Ale dane z Syrve mogą być eksportowane do systemów finansowych i innych typów systemów - potencjalnie oszczędzając małą fortunę na integracji i opłatach księgowych. Z Syrve otrzymujesz to za darmo. Nasz system all-in -one oszczędza Twój czas i pieniądze.

Kluczowe korzyści

 • Oszczędność czasu i pieniędzy: Łatwa integracja i udostępnianie danych z wiodącym oprogramowaniem, w tym aplikacjami BI, ERP, księgowymi i kadrowymi.
 • Zwiększenie dokładności: Unikaj błędów wynikających z ręcznego ponownego wprowadzania numerów z jednego systemu do drugiego.
 • Podejmuj bardziej świadome decyzje: Miej wszystkie swoje dokładne dane w czasie rzeczywistym we właściwej aplikacji podczas rozważania finansowania, inwestycji, ekspansji i innych strategicznych decyzji biznesowych.

Jakieś pytania?

+48 539 907 602
Wysłać wiadomość qxio-ios-arrow-thin-right