• qxio-ios-telephone+48 539 907 602
 • qxif-envelopeKRAMIOPL@GMAIL.COM
Otrzymać Wycenę qxif-angle-right

Zarządzanie personelem

Win A Bigger Share
Of The Delivered Food Marketplace

Podnieś poziom wydajności, oszczędzając jednocześnie czas i koszty

Zarządzanie pracownikami jest prostsze, gdy wszystko jest dostępne online w jednym miejscu. Z Syrve, możesz śledzić rotacje pracowników, wynagrodzenia, obecność, cele i zachęty w całej operacji. W rezultacie, możesz podnieść wydajność i zminimalizować koszty - jednocześnie sprawiając, że każdy pracownik czuje się doceniony i związany z firmą.

Główne możliwości

 1. Optymalizacja harmonogramów pracy pracowników;
 2. Ustalanie i obliczanie zachęt;
 3. Spraw, by każdy pracownik czuł się Połączony;
 4. Promowanie możliwości zwiększenia sprzedaży;
 5. Monitorowanie działań i planowanie z wyprzedzeniem;
 6. Obliczanie i podłączanie listy płac.

Kluczowe korzyści

 • Wolny czas: Unikaj spędzania godzin cennego czasu na zapleczu biurowym, rozgryzania harmonogramów pracowników i korzystania z arkuszy kalkulacyjnych. Niech Syrve zrobi to za Ciebie.
 • Buduj opłacalne harmonogramy: Upewnij się, że każda godzina pracy jest efektywnie wykorzystana. W miarę wprowadzania zmian, planer harmonogramów wyświetla koszty pracy, dzięki czemu możesz pozostać w budżecie.
 • Korzystaj z prognozowania opartego na sztucznej inteligencji: Zobacz wyraźnie, ilu pracowników potrzebujesz na danej zmianie i kto jest dostępny.
 • Popraw wydajność: Zwiększ przychody dzięki inteligentnym podpowiedziom sprzedaży. Monitoruj indywidualną i ogólną wydajność pracowników. Nagradzaj i zatrzymuj swoich najlepszych pracowników.

Optymalizacja - Harmonogramy pracowników

Planowanie zmian na wiele tygodni do przodu jest niezbędne dla płynnego działania restauracji. Dzięki Syrve, planowanie personelu nie musi już być długotrwałym, skomplikowanym i ręcznym zadaniem, które jest podatne na błędy. Dzięki pomocnym narzędziom i dokładnym prognozom możesz zminimalizować koszty pracy przy jednoczesnym zapewnieniu dobrej obsady.

Kluczowe korzyści

 • Buduj harmonogramy zatrudnienia z precyzyjną dokładnością: Upewnij się, że każda godzina pracy jest efektywnie wykorzystana. Wykorzystaj zarządzanie przepływem pracy, aby uprościć harmonogramy sprzątania, kontroli temperatury i innych rutynowych zadań. W razie potrzeby rozszerzenie harmonogramu na wiele lokalizacji.
 • Śledzenie kosztów: Planer harmonogramu wyświetla koszty pracy, w miarę wprowadzania zmian, dzięki czemu możesz utrzymać firmę w budżecie.
 • Korzystaj z prognozowania opartego na sztucznej inteligencji: Zobacz wyraźnie, ilu pracowników potrzebujesz na zmianę i kto jest dostępny. Nie daj się zaskoczyć przez wakacje i nakładanie się zmian.
 • Popraw morale zespołu: Upewnij się, że pracownicy czują się zmotywowani i nie mają za mało pracy, ani nie są nadmiernie obciążeni i zestresowani. Mogą zalogować się poprzez swoje osobiste konto Syrve i sprawdzić swoje zmiany natychmiast.

Ustal i oblicz - zachęty

Technika może pomóc Ci poprawić morale i motywację zespołu. Syrve umożliwia Ci stworzenie systemu bonusowego, który ma sens dla Twojego biznesu. Możesz ustawić zachęty do wydajności dla kelnerów, kucharzy, zmian lub wszystkich w konkretnej restauracji. I płacisz premie tylko wtedy, gdy biznes jest dobry.

Kluczowe korzyści

 • Poprawa wydajności: Zachęcaj pracowników do dawania z siebie wszystkiego, zwiększaj efektywność i poprawiaj doświadczenia klientów. Nagradzaj i zatrzymuj najlepszych pracowników.
 • Zachęty docelowe: Określanie celów dla poszczególnych osób lub zespołów - lub zwiększanie wydajności całej firmy poprzez zarządzanie metrykami zespołów w różnych lokalizacjach.
 • Śledź wyniki i koszty: Obliczaj automatycznie premie. Mogą one być oparte na procencie sprzedaży, za sprzedaż, wyznaczonej sumie lub innych czynnikach związanych z wydajnością.
 • Sprawdzaj efektywność: Inteligentne raportowanie Syrve śledzi nagrody i oferuje wgląd w granularne dane w czasie rzeczywistym, aby umożliwić przejrzystość i napędzać decyzje.

Spraw, aby każdy pracownik czuł się połączony

Dzięki Syrve możesz elektronicznie angażować pracowników w wielu lokalizacjach, gdy tylko się zarejestrują. Wszyscy pracownicy mają osobistą stronę, która zawiera kanał informacyjny, programy motywacyjne, harmonogram pracy i powiadomienia. W każdej chwili możesz mieć pewność, że pracownicy znają swoje cele, aktualne wyniki i nagrody.

Kluczowe korzyści

 • Zwiększ morale: Bądź w kontakcie z wszystkimi pracownikami. Spraw, by czuli się docenieni i zawsze "na bieżąco" z tym, co dzieje się w Twojej firmie.
 • Skuteczne przekazywanie ważnych wiadomości: Nie polegaj na drukowanych notatkach, e-mailach czy przekazach ustnych. Powiadomienia push o nowym menu, nowościach w firmie i innych kluczowych szczegółach.
 • Umożliw pracownikom śledzenie celów: Niech pracownicy znają swoje cele wydajności i jak sobie radzą w swoich programach motywacyjnych.
 • Wykorzystaj wiedzę do lepszego zarządzania: Niech menedżerowie widzą wskaźniki obecności każdego pracownika, wyniki satysfakcji, ile zniżek/zwrotów oddali.

Promocja - możliwości sprzedaży

Specjalne promocje mogą zwiększyć przychody o 5% lub więcej, jeśli zostaną zaoferowane gościom w odpowiednim momencie. Syrve automatycznie podpowiada pracownikom, aby promowali oferty na dania i pakiety w celu zwiększenia sprzedaży. Pracownicy są informowani o sugerowanych pozycjach i specjalnych ofertach. Pojawiają się one podczas wprowadzania zamówień.

Kluczowe korzyści

 • Zwiększenie przychodów: Zwiększ sprzedaż i popraw doświadczenia klientów poprzez zapewnienie dużej wartości.
 • Tworzenie własnych ofert: Menedżerowie mogą łatwo zaprojektować i wypróbować oferty. Mogą one dotyczyć boków, zestawów, 2-4-1 na napoje lub specjalnych ofert na desery. Wybór należy do Ciebie.
 • Podpowiadanie personelowi we właściwym momencie: Oferty pojawiają się na ekranie automatycznie, gdy personel oczekujący przyjmuje zamówienia od klientów.
 • Rejestrowanie wyników: Śledź sprzedaż i twórz konkursy między administratorami. Użyj cyfrowej tablicy liderów, aby promować rywalizację. Syrve utrzymuje wynik za Ciebie.

Kontroluj operacje i planuj z wyprzedzeniem

Ponieważ praktycznie każde zdarzenie związane z Syrve jest rejestrowane w chwili obecnej, możliwe jest obserwowanie wydajności pracowników w czasie rzeczywistym. W rezultacie możesz nagradzać najlepszych pracowników, identyfikować problemy i ulepszać strategię zarządzania personelem i rekrutacją w czasie.

Kluczowe korzyści

 • Dostęp do wartościowych raportów: Dostarczają one cennych danych na temat kosztów pracy i innych kluczowych wskaźników wydajności (KPI), aby zapewnić przegląd działalności w czasie rzeczywistym.
 • Podgląd wydajności pracowników: Sprawdź udział w pracy i sukces programów nagradzania.
 • Otrzymywanie alertów: Jeśli pojawią się problemy z "niewłaściwym" wykorzystaniem pracowników, system może Cię o tym automatycznie poinformować. Może to dotyczyć odpisów, usunięcia płatności, obniżenia kosztów zamówienia po wydrukowaniu i anulowaniu rachunku, rabatów, rejestracji gości, częstych rejestracji na pracownika lub rachunków na duże kwoty.

Obliczanie i łączenie płatności

Z Syrve, możesz uzyskać pełną widoczność kosztów pracy. Obejmuje to kontrolę kosztów w czasie rzeczywistym i planowanie harmonogramów - nie musisz więc czekać na listę płac na koniec miesiąca. Metoda akumulacji rejestruje płace, jak również kary i premie.

Kluczowe korzyści

 • Monitorowanie kosztów: Obliczanie "wstępnych" wynagrodzeń pracownika może być wykonywane automatycznie (dla pracowników pracujących z kontrolą obecności i ewidencją zmian, takich jak kierownicy) lub ręcznie (dla pracowników pracujących bez kontroli obecności, takich jak administratorzy).
 • Podgląd przybliżonych kosztów pracy w dowolnym momencie: Aby automatycznie naliczać wynagrodzenie pracownika, należy przypisać mu grafik i wypełnić obecności dla niego. Te naliczenia są wykonywane jednolicie, a kwoty są wyświetlane w raportach w miarę postępu naliczania.
 • Zapewnij, że płatności są dokładne: Syrve integruje się ze znanymi aplikacjami kadrowo-płacowymi. Możemy zapewnić dostęp do dokładnych informacji w czasie rzeczywistym - aby zapewnić, że pracownicy są prawidłowo opłacani i zgodnie z prawem pracy.

Jakieś pytania?

+48 539 907 602
Wysłać wiadomość qxio-ios-arrow-thin-right