• qxio-ios-telephone+48 539 907 602
  • qxif-envelopeKRAMIOPL@GMAIL.COM
Otrzymać Wycenę qxif-angle-right

Wsparcie 24/7

Błyskawiczna pomoc dla branży gastronomicznej
Rozmowa na żywo w czasie rzeczywistym

Lokale typu fast food dyktują nowe standardy obsługi, gdzie czas reakcji na poziomie 5 minut to już zbyt wiele. Nasza firma jako pierwsza i jak dotąd jedyna na Białorusi oferuje bezpłatną usługę natychmiastowej pomocy dla firm gastronomicznych za pośrednictwem czatu online. Personel kierowniczy i administracyjny danego przedsiębiorstwa zostaje połączony w grupę i do tej grupy zostaje przydzielonych 2 dyżurnych inżynierów. W przypadku pojawienia się pytań dotyczących obsługi oprogramowania, zgłoszenie jest publikowane w grupie przedsiębiorstw i jest natychmiast podejmowane przez inżyniera wsparcia. *Natychmiast oznacza mniej niż jedną minutę. Zadania, którymi zajmują się inżynierowie mogą być różne - od zdalnego rozwiązywania problemów, po dodatkowe szkolenia z zakresu oprogramowania i dostosowywania ustawień do nowych wymagań biznesowych.
  • qxio-android-checkmark-circlePOMOC UMOWNA I JEDNORAZOWA. Możliwe są różne warianty współpracy
  • qxio-android-checkmark-circleSERWIS OPROGRAMOWANIA. Serwis produktów UCS i innego oprogramowania
  • qxio-android-checkmark-circleSERWIS SPRZĘTU. Naprawa sprzętu POS i fundusz zastępczy
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę i zagwarantować wysoką jakość usług.

24/7 WSPARCIE TELEFONICZNE I WSPARCIE ZEWNĘTRZNE 24/7 UMOWNE WSPARCIE OPROGRAMOWANIA I SPRZĘTU

Nasi inżynierowie wspierają przede wszystkim organizacje posiadające stałe umowy serwisowe. Całodobowe wsparcie Syrve jest dostępne tylko w ramach umowy. Usługi jednorazowe dostępne są na zasadzie przedpłaty. Godziny obsługi jednorazowej są ograniczone do 10.00-18.00 dziennie.

  • qxio-android-checkmark-circleBEZPŁATNA NAPRAWA TWOJEGO SPRZĘTU. Płacisz tylko za koszty części zamiennych.
  • qxio-android-checkmark-circleBEZPŁATNE AKTUALIZACJE I PORADY. Doradztwo działu szkoleń oraz najnowsze aktualizacje oprogramowania są dostępne dla Państwa bezpłatnie.
  • qxio-android-checkmark-circleREALNE OSZCZĘDNOŚCI PRZY ZACHOWANIU PEŁNEGO BEZPIECZEŃSTWA. Koszt jednorazowej pomocy jest mniej więcej taki sam jak miesiąc pełnej obsługi, a korzyść z umowy jest oczywista.

Jakieś pytania?

+48 539 907 602
Wysłać wiadomość qxio-ios-arrow-thin-right